наши партнеры
фирмы
каталог агро предприятий
объявления
купить/продать торги
форум
группы
новости/статьи
что в аграрном мире
выставки
агрофорум 2012
E-mail:
Пароль:
 

ПОИСК ФИРМ
Город
Я тут....
Сортировать результаты по:
  
Профиль
Комментарии
Объявления
 
О нас
Название:
ВЕРТЕКС-ГРУП, ТОВ
Вид деятельности:
Гербициды, Инсектициды, Фунгициды, Протравители, Десиканты, Биопрепараты, Удобрения, Регуляторы роста растений, Другие средства защиты
Краткое описание:
«ВЕРТЕКС-ГРУП» – українська аграрна компанія, національний лідер серед дистриб’юторів ринку засобів захисту рослин.

Основним напрямком діяльності компанії «ВЕРТЕКС-ГРУП» є продаж пестицидів та добрив із мікроелементами, що інтенсивно застосовуються у сучасному ресурсоощадному землеробстві.

Компанія «ВЕРТЕКС-ГРУП» є офіційним дистриб’ютором групи компаній UKRAVIT, найбільшого українського виробника препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур.

Препарати, які пропонує компанія «ВЕРТЕКС-ГРУП», відповідають стандартами якості ДСТУ ISO 9001 і забезпечують 100% захист сільськогосподарських культур.

Сьогодні ми пропонуємо інноваційні та бюджетні рішення які перевірені часом для сільськогосподарських виробників усіх ґрунтово-кліматичних зон України з використання високоякісних хімічних засобів захисту рослин. «ВЕРТЕКС-ГРУП» допомагає оптимізувати витрати виробника на захист посівів та досягти максимальної рентабельності виробництва у багатогалузевих господарствах.

Компанія «ВЕРТЕКС-ГРУП» – це команда висококваліфікованих спеціалістів та професіоналів з великим досвідом роботи та знаннями в агрохімічній галузі.
Контакты
Город:
Киев
Адрес:
08130, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, буд. 24 корпус № 3, оф. 4
E-mail:
trade@vertex-group.com.ua
Сайт:
www.vertex-group.com.ua
Телефон:
+380970648093


Статистика
Тип аккаунта:Средства защиты растений, удобрения
Профиль смотрели: 876 смотр. профиль
Друзей:0 друзья
Обновлено:1 лет назад
Зарегистрирован:08/18/2017