наши партнеры
фирмы
каталог агро предприятий
объявления
купить/продать торги
форум
группы
новости/статьи
что в аграрном мире
выставки
агрофорум 2012
E-mail:
Пароль:
 
Перейти в рубрику


Свинокомплекс реализует поросят большими партиями (от 100 голов).
Поросята...
2 просмотров - создано 6 час. назад
Выполним ремонт кровли : мелкосрочный, латочный, текущий, капитальный...
14 просмотров - создано 4 дн. назад
Выполним ремонт кровли : мелкосрочный, латочный, текущий, капитальный...
16 просмотров - создано 4 дн. назад
Продаємо поросят зі свинокомплексу.
Тільки опт від 100 голів.
Поросята...
32 просмотров - создано 7 дн. назад
Покупаем древесный брикет подтипа Pini Kay
Форма 8 гранник
Требования...
35 просмотров - создано 9 дн. назад
Продаем поросят со свинокомплекса.
Только опт от 100 голов.
Поросята...
41 просмотров - создано 10 дн. назад
Постоянно куплю просроченные продукты питания: макароны, вермишели, рис...
62 просмотров - создано 14 дн. назад
Куплю постоянно некондицию кондитерского производства. Лом, брак шоколадные...
69 просмотров - создано 14 дн. назад
Продам чечевичную сечку, мучку чечевицы в мешках. По многим показателям...
73 просмотров - создано 14 дн. назад
Продам мивину некондицию в мешках. Вермишель мивина: в брекетах и россыпью...
60 просмотров - создано 14 дн. назад
Фунгицид Капитал
Создано: 4 лет назад
Тип объявления:
продам
телефон:
067-621-21-20; 050-337-33-16
Город:
Днепропетровская обл.
Інноваційний трикомпонентний фунгіцид на основі стробілурину з фізіологічним ефектом для захисту посівів соняшнику та сої від широкого спектру хвороб.• Забезпечує високоефективний та довготривалий контроль широкого спектру хвороб як обробленої рослини так і нового приросту;• здатен контролювати збудники з 4-х класів (аскоміцети, базидіоміцети, дейтероміцети, ооміцети);• покращується ефективність використання вологи, фото асиміляція, збалансовується азотний обмін та пригнічує утворення етилену, що дозволяє подовжити вегетацію;• подовжує фотосинтетичну активність, що позитивно відображається на продуктивності і якості вирощеного врожаю та покращує засвоюваність добрив.

Вміст діючої речовини. Азоксистробін, 150 г/л + ципроконазол, 60 г/л + епоксиконазол, 50 г/л.Препаративна форма. Концентрат суспензії.Хімічна група. Стробілурини + триазоли.Сумісність. Сумісний із іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо). Механізм дії. Азоксистробін. При потраплянні на листову поверхню рослин діюча речовина переміщується акропетально і трансламінарно, при цьому відбувається інгібування мітохондріального дихання шляхом блокуванням транспорту електронів у ланцюзі цитохромів. Здатен контролювати збудники 4-х класів (аскоміцети, базидіоміцети, дейтероміцети, ооміцети).Ципроконазол. Інгібує біосинтез стеринів, у тому числі ергостеролу, у клітинах грибів. На відміну від інших інгібіторів біосинтезу стеринів ципроконазол проявляє більш широкий ареал дії, обумовлений фізико-хімічними властивостями, поглинанням і переміщенням в рослинах. Епоксиконазол. Блокує утворення ергостеролу в клітинах гриба. Через відсутність ергостеролу гриби не в змозі сформувати клітинні мембрани, наслідком цього є блокування росту і подальшого розвитку шкодочинного гриба.
Культура Норма витрати препарату л/га Спектр дії Спосіб, час обробки
Соя 0,7-1,0 Пероноспороз, борошниста роса, іржа, септоріоз, антракноз, аскохітоз, альтернаріоз, склеротініоз, церкоспороз, суха гниль, фузаріоз Обприскування культур в період вегетації (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)
Соняшник 1,0-1,2 Фомоз, фомопсис, іржа, переноспороз, борошниста роса, біла та сірі гнилі, септоріоз, альтернаріозДо відома споживача: Практичний досвід застосування препарату
Зернові колосові (озимі, ярі) 0,7-1,0 Борошниста роса, септоріоз, іржа (види), фузаріоз та септоріоз колосу, сітчаста, темно-бура плямистості, альтернаріоз, піренефороз, ринхоспоріоз Обприскування культур в період вегетації (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)
Кукурудза 1,0-1,2 Гельмінтоспоріоз, фузаріоз, іржа (види), септоріоз, альтернаріоз, пухирчаста сажка
Ріпак (озимий, ярий) Фомоз, альтернаріоз, склеротініоз, ціліндроспоріоз, сіра гниль, переноспороз
Буряк цукровий 0,7-1,0 Церкоспороз, борошниста роса, переноспороз, рамуляріоз, іржа, фомоз, альтернаріоз
Горох Борошниста роса, переноспороз, аскохітоз, фузаріоз, іржа, антракнозМаксимальна кратність обробок — 2. Період очікування від обробки до збору врожаю-.Норма витрати робочого розчину — 200-300 л/га. Препарат застосовується впродовж вегетації на зазначених культурах. Оптимальний термін застосування в перiод вегетацiї профілактично до появи перших ознак хвороби а також залежно вiд фiтосанiтарних прогнозiв. Інтервал між обробками має складати 20-30 діб. Має виражену лікувальну дію проти більшості збудників хвороб, яка проявляється у знищенні патогена (на початкових стадіях розвитку) та блокуванні подальшого розвитку хвороб (на більш пізніх стадіях). Покриваючи поверхню листового апарату попереджує попадання та проростання спор і забезпечує надійний та довготривалий бар’єр для розвитку хвороби. Проникаючи в середину рослини діє системно, поширюється трансламінарно, акропетально при цьому захищає всю рослину та нові прирости. Особливістю даного фунгіциду є антиспорулентна дія на збудників хвороб. Регулює віддачу вологи рослиною (покращує посухостійкість), подовжує період вегетації рослин (збільшує врожайність, покращує якісні показники). Обробку доцільно проводити при температурі повітря не вище +25 °С та оптимальній вологості. Важливими факторами ефективної дії препарату є якісне покриття всієї поверхні листового апарату без стікання робочого розчину з обробленої поверхні та оптимальне поєднання гідротермічних умов навколишнього середовища. Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності. Строки виходу працівників для проведення механізованих/ручних робіт - 3/7.Упаковка. 5 л.